SERWIS

Jak i gdzie działamy?

serwis Xiaom
Nasz serwis zlokalizowany jest w podwarszawskim Zalesiu Górnym, ale oczywiście przyjmujemy do naprawy urządzenia  z całej Polski. Działamy w systemie door-to-door, a więc Ty wysyłasz do nas uszkodzonego smartfona Xiaomi, a my odsyłamy do Ciebie naprawione urządzenie. Cała usługa odbywa się w systemie door-to-door, a więc bez konieczności wychodzenia z domu. Zamówiony przez nas kurier odbiera na nasz kosz telefon, a następnie po naszej naprawie dostarcza urządzenie pod wskazany przez Ciebie adres. Ty płacisz kurierowi przy odbiorze i otrzymujesz z powrotem swój telefon, który znów wygląda jak nowy. Zadzwoń na 602 320 427 lub napisz maila na serwis@xiaomipolska.pl, a my postaramy się odebrać od Ciebie urządzenie jeszcze tego samego dnia.

Bezpłatna diagnoza, żadnych ukrytych kosztów!

System działania naszego serwisu jest bardzo prosty i przejrzysty, a przede wszystkim wygodny dla Ciebie. Bezpłatnie diagnozujemy Twoje urządzenia i wyceniamy naprawę. Nasza wycena jest zawsze ostateczna, a więc nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty!

Dlaczego warto zaufać serwisowi wyspecjalizowanemu w marce Xiaomi?

Wielu klientów trafia do nas po wizytach w innym serwisie. Wizytach, które przyniosły opłakane skutki nie tylko dla ich portfela, ale niestety również dla ich telefonów. Dzieje się tak dlatego, że większość konkurencyjnych serwisów nie miała nigdy do czynienia ze smartfonami Xiaomi. To sprawia, że brakuje im odpowiednich narzędzi czy części serwisowych koniecznych do wykonania naprawy. Wielu amatorów podejmuje się napraw na tzw. metodę prób i błędów, a to zazwyczaj przynosi opłakane skutki. Widząc poszarpane obudowy, popękane plastikowe elementy możemy jedynie powiedzieć "a nie lepiej było od razu zadzwonić do nas?".

Dlaczego my?

Obserwując dynamicznie rozwijający się rynek smartfonów w Polsce zauważyliśmy wzrastające zainteresowanie urządzeniami marki Xiaomi. Niestety początkowo ta marka w Polsce nie mogła nabrać rozpędu, bo jako smartfony niedostępne u operatorów sieci, a do tego podejrzanie tanie w odniesieniu do marek konkurencyjnych, nie wzbudzały zaufania.  My jednak widząc ogromny potencjał w tych urządzeniach, a jednocześnie widząc ogromne zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi serwisowe dla Xiaomi.
Właśnie dlatego powstał serwis miXiao - pierwszy w Polsce serwis wyspecjalizowany w naprawie wyłącznie urządzeń marki Xiaomi. Jesteśmy dwójką doświadczonych specjalistów, którzy przede wszystkim są pasjonatami elektroniki i nowych technologii - właśnie dlatego od niemal dwóch lat łączymy naszą pasję z tym, w czym jesteśmy po prostu najlepsi. Za nami setki naprawionych smartfonów Xiaomi, wymienionych wyświetlaczy, udanych napraw płyt głównych, układów zasilania i innych usterek, które głównie spowodowane były przez ludzką nieuwagę. W naszej opinii Xiaomi to urządzenia niezawodne, a 90% urządzeń, które do nas trafia to po prostu nieszczęśliwe wypadki, upadki, przypadki. No cóż, zdarzyć się to może każdemu, a wtedy wystarczy do nas zadzwonić i... po problemie! Nieskromnie możemy powiedzieć, że jesteśmy przekonani o tym, że znamy te urządzenia tak samo dobrze, jak ich konstruktorzy.

Jakie urządzenia naprawiamy?

Jesteśmy specjalistami od Xiaomi, a więc prawdopodobnie w naszych rękach był już każdy model smartfonów i tabletów chińskiego producenta. Jeżeli masz uszkodzony któryś z tych modeli, to bez chwili zawahania powinieneś kontaktować się z nami:
Redmi Note 3, Redmi Note 4, Redmi Note 4 Pro, Redmi Note 4X, Redmi Note 5, Redmi Note 5X, MI4, Mi4 LTE, Mi4c, Xiaomi MI5, MI5 Pro, Mi6, MI7, Mi Note, Mi Note Pro, Mi Note 2, Redmi 3, Redmi 4, Redmi 4X, Redmi 4A, MI A1, MI A2, Xiaomi Mi Max, Xiaomi Mi Max Pro, ale również starsze modele jak: Redmi Note 2 LTE, Redmi Note 2 Prime, Mi4c, Xiaomi MI-2, MI-2S, MI-3,

Jakie są najczęstsze usterki/awarie?

Generalnie urządzenia marki Xiaomi to urządzenia solidne i wykonane na podzespołach znanych producentów, a więc w naszej opinii (i nie tylko naszej) niezawodne. Zazwyczaj pojawia się jednak czynnik ludzki i dlatego właśnie 90% usterek, które naprawiamy, powstaje w wyniku nieuwagi i gapiostwa. Najpopularniejsze z nich to oczywiście zbity wyświetlacz w telefonie lub zalany telefon. Specjalizujemy się w serwisowaniu rozbitych urządzeń, wymianie wyświetlaczy i naprawie zalanych urządzeń. Naprawy układu zasilania, chłodzenia czy wymiana/regeneracja matryc to nasz chleb powszedni. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zapewniamy, aby naprawa LCD czy wymiana gniazda słuchawkowego sprawiła, że telefon wygląda jak nowy.