Xiaomi MI A1 – recenzja, opinie, oceny, najczęstsze usterki

“Stworzony przez Xiaomi, zasilany przez Google’a” – tak przedstawia swój smartfon chiński producent. Co kryje w sobie Xiaomi MI A1? Ile kosztuje i czy warto w niego zainwestować?

Xiaomi po raz kolejny pozytywnie zaskakuje swoich fanów. Poznajcie prawdopodobnie kolejny hit sprzedażowy – Xiaomi MI A1 – smartfon, który powstał przy współpracy z innym światowym gigantem czyli Google.

Pierwsze pytanie po tak pozytywnej recenzji to oczywiście: ile kosztuje taka przyjemność czyli mówiąc krótko – jaka cena za Xiaomi MI A1 i gdzie kupić najtaniej. Sprawdź to w tym artykule:

Pozostaje też pytanie co z gwarancją i naprawą tego telefonu w przypadku takich usterek jak: zbita szyba, zalany, uszkodzony port ładowania, który sprawia, że telefon nie ładuje się. Czy gdzieś jest realizowana gwarancja w Polsce? Ile kosztuje wymiana wyświetlacza czy uszkodzonego portu USB? Kliknij i sprawdź dlaczego warto skorzystać z oferty serwisowej door-to-door czyli poradnik “jak naprawić smartfona bez wychodzenia z domu”. Jeżeli chcesz przesłać zgłoszenie kliknij “Zgłoś awarię“.

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *